blog image

عدم پذیرش حضوری مراجعین

کلمات کلیدی :

همانطور که می دانیم از بهمن ماه سال 98 ایران و جهان درگیر همه گیری کرونا ویروس گردید. متاسفانه این بیماری تلفات جانی زیادی به همراه داشته و سلامت هموطنان زیادی را به خطر انداخته است. توصیه های پزشکی در جهت پیشگیری از انتقال و ابتلای به کرونا تاکید می کنند برای شکستن حلقه انتقال این بیماری لازم است حتی الامکان از ارتباطات اجتماعی در فضای بسته خودداریم کرده و فاصله اجتماعی حداقل دو متر را رعایت تماییم. 

از سویی اتاق مشاوره مکان امنی است که برای حفظ امنیت آن نیاز است درب و پنجره ها بسته باشند تا مطالب مطرح شده در اتاق، به بیرون از این فضا انتقال پیدا نکند. از سوی دیگر بنا به استاندارهای حرفه ای فاصله میان مشاور و مراجع کمتر از دو متر می باشد. در دوران همه گیری کرونا تمامی افراد به منظور حفظ جان و سلامتی خود همچنین احترام به حقوق یکدیگر موظف به استفاده از ماسک هستند. ماسک بخش عمده صورت را پوشانده و مانع از آن می شود که مراجع و مشاور علائم چهره ای هیچان را که بخش مهمی از اطلاعات در اتاق مشاوره محسوب می شود را دریافت نمایند. 

از این رو به منظور احترام به سلامتی جامعه مرکز مشاوره تخصصی زوج و خانواده پویش تا پایان دوران همه گیری کرونا از پذیرش مراجع حضوری خود داری نموده اما پذیرای تمامی مراجعین هموطن از سراسر ایران و فارسی زبانان مقیم خارج از کشور به صورت آنلاین می باشد. 

مراجعین محترم می توانند با شماره تماس های مرکز مشاوره و کانال های ارتباطی ما که در بخش ارتباط با ما در سایت آمده است، تماس حاصل نموده و برای رزرو وقت اقدام نمایند.