کارگاه آموزشی مشاوره پیش از ازدواج

کارگاه آموزشی مشاوره پیش از ازدواج

960 720 parvizi

شرایط مراجعین حال حاضر در حوزه پیش از ازدواج با شرایط مراجعین این حوزه در چند سال اخیر تفاوت‌های محسوسی داشته است.

رابطه دوستی میان دو جنس مکمل، در بین جوانان امروز اعتباری بیش از گذشته یافته است و جوانان زیادی به رابطه دوستی خود با جنس مکمل حتی وقتی خانواده ها از آن بی اطلاع هستند اعتباری در حد رابطه زوجي می دهند و بر اساس چنین ارتباطی اهداف خود در آینده را برنامه ریزی می کنند.

گاه کاندیدهای ازدواج در مراجعه خود به مشاور درخواست‌های چالش برانگیزی را مطرح می کنند، درخواست‌هایی که مشاور می داند پاسخ به آن خلاف اصول حرفه ای است.اما شیوه مواجهه موثر با این درخواست ها چالش برانگیز است. برخی از مراجعین با تجربه روابط قبلی مراجعه می کنند و از مشاور می خواهند به آنان کمک کند تا کاندید ازدواج جدیدشان از روابط قبلی بویی نبرد، گاه مراجعی که به تازگی شکست عاطفی را تجربه کرده است برای تسکین درد سوگ به ازدواج پناه می آورد و از مشاور کمک می خواهد تا بتواند در سایه رابطه جدید مبتنی بر ازدواج، درد شکست قبلی را فراموش کند.

زمانی که مراجعینی از این دست در حوزه پیش از ازدواج به شما مراجعه می کنند مداخله موثر چیست؟

پاسخ چنین پرسش‌هایی به همراه پروتکل کامل جلسات مشاوره پیش از ازدواج را در کارگاه آموزشی “مشاوره پیش از ازدواج” با تدریس “دکتر زهره سپهری شاملو” ،زوج درمانگر و مدرس کشوری حوزه زوج و خانواده خواهید یافت.

دنیایتان را تکان می دهیم

تا دیگران را شکست دهید

شاهکار و هنر دست برای فوق العادگی


اس بی تمز | تنها ارائه کننده پوسته موودو

اس بی تمز، تنها ارائه کننده رسمی پوسته موودو در ایران، با پشتیبانی ۲۴ ساعته این پوسته، سعی در تأمین رضایت شما مشتریان عزیز را دارد. پوسته موودو به گونه ای طراحی شده که با همه ی موضوعات سازگار باشد و با المان های پیشرفته ارائه شده، از همه ی رقیبان خود بهتر و با کیفیت تر باشد.

پاسخگویی پشتیبانی: ۱۹:۰۰ – ۰۰۹:۰
نشانی: تهران – خیابان ولیعصر – شماره ۱۲۹
شماره تماس: ۸۸۴۵۸۷۳۴-۰۲۱

فایل های پیوست

نقد و بررسی های تازه

موسیقی های جدید